LÍNIA RÉPONSE PREMIUM

ČISTENIE

LE LAIT LA LOTION

ZÁKLADNÁ STAROSTLIVOSŤ

LE JOUR LA NUIT LES YEUX

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU TELA

LE CORPS

DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ

CAVIAR RETINOL TREATMENT
LE CORPS

LE CORPS

Intenzívny spevňujúci telový krém

Telový krém, ktorý zohľadňuje požiadavky a problémy zrelej pokožky. Dodáva jej pružnosť, hustotu, pevnosť, hydratáciu – všetky atribúty mladej pokožky. Je vhodný pre zrelú pokožku a má dvojité pôsobenie: zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky, zlepšuje textúru pleti, prináša pocit komfortu a pohodlia.
Efektívne odstraňuje ochabnutosť, zahŕňa pokožku hydratáciou a pocitom pohodlia. Pokožka sa spevňuje a vzpružuje, nadobúda späť svoj komfort a pocit pohodlia. Le Corps - optimálne ošetrenie pre zrelú pokožku, obnovu pevnosti, pružnosti a zaručený pocit pohodlia.

Aktívne zložky:
• Komplex Firmactiv zabezpečí lepšiu pružnosť a pevnosť pokožky tela, zvyšuje hydratáciu.
• Výťažok z hľuzy Wild Yam obnovuje pružnosť pokožky, predchádza vysúšaniu pokožky a dokáže predchádzať strate vody, ktorá sa s pribúdajúcim vekom zvyšuje.
• Olej z čiernych ríbezlí pomáha predchádzať dehydratácii pokožky, pričom jej vracia pružnosť a pocit pohodlia. Pokožka je výborne vyživovaná a pociťuje vyšší komfort.
• Hydratačná polyglukóza zvyšuje schopnosť pokožky udržať si hydratáciu aj dlhodobo a poskytuje stabilitu molekulám vody. Pokožka je na pohľad i dotyk hladšia, vláčnejšia a pružnejšia.

Použitie: pred nanesením krému stimulujte problémové partie poštipmi rukou. Krém nanášajte krúživými pohybmi najskôr na problémové partie a následne zdola hore na ostatné miesta.

Logo