CELL EXPERT ™

CELL EXPERT ™

CELL EXPERT ™

Skrášľujúci elixír

Revolučná pleťová starostlivosť: impulz mladosti pre vašu pleť.

Exluzívna aktívna zložka MatiStemCC™ poskytuje pleti ochranu pred kľúčovými škodlivými faktormi: stresom, cigaretovým dymom, vplyvmi počasia a znečistením. Dlhodobé vystavovanie sa týmto faktorom môže pleť riadne zaťažiť a spôsobiť nadmernú aktivitu buniek. Tá vedie k bunkovej dysfunkcii, poškodzovaniu metabolizmu a zrýchlenému procesu starnutia. Pri neprestajnej činnosti sa bunky vysiľujú a strácajú svoju schopnosť regenerácie. Výsledkom je unavená, poškodená pleť, ktorá má nejednotný vzhľad. MatiStemCC™ chráni okolie kmeňových buniek a povzbudzuje proces omladzovania pleti. Pleť je spoľahlivo chránená pred vonkajšími vplyvmi, je žiarivá a jednotná. Štruktúra pleti sa viditeľne zlepšuje.
Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti a v každom veku.

Zloženie, ktoré ocenia ženy aj muži.*
Každým dňom sa pleť viac regeneruje: 85 %. Pleť je na pohľad jednotnejšia a žiarivejšia: 81 %. Pleť je spoľahlivo chránená pred vonkajšími vplyvmi: 96 %. Celkový vzhľad pleti sa zlepšuje: 81 %.

* Výsledky spokojnosti v zákazníckom teste. Aplikácia skrášľujúceho elixíru Cell Expert ™ dvakrát denne (ráno a večer) počas 4 týždňov na pleť tváre a krku, následné použitie bežného krému. Testovania sa zúčastnilo 22 žien a 5 mužov vo veku od 26 do 60 rokov rôznych typov pleti so známkami nevýrazného vzhľadu a vypätej štruktúry.

Použitie: aplikujte ráno a večer na čistú pleť tváre a krku pred použitím vašej bežnej pleťovej starostlivosti.

Logo